audiobooki i słuchowiska - wydania pudełkowe
2 February 2018

Z jakiej przyczyny powinieneś kupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz niewątpliwie cię nie zawiedzie

„Sezon burz” to tytuł długo oczekiwany przez wielbicieli Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantastycznych. Przenosi nas w tajemniczy świat czarodziejskich intryg, potworów oraz wiedźmińskiej opowieści, którą przeczytamy z uwagą. Dobrze jest jednak dla odmiany wybrać „Sezon burz” audiobook, jaki umożliwi nam poznać dzieje bohaterów również w trakcie jazdy samochodem – ale przy tym uważajmy, by uważnie obserwować warunki na drodze, abyśmy mogli w spokoju dokończyć słuchanie w domu. Dlaczego dobrze jest zakupić tego audiobooka?

audiobooki 2015
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko z powodu fabuły, która z pewnością cię zaabsorbuje i możesz jej słuchać wszędzie tam, gdzie posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz nawet położyć się na łóżku i totalnie wejść w nieziemski świat, wyobrażając sobie scenę po scenie i słuchając głosów płynących z głośnika. Kolejną zaletą audiobooka Sapkowskiego jest doskonała obsada aktorska, która fantastycznie pokazuje panujący w dziele klimat – odsłuchiwanie powyższego audiobooka będzie dla ciebie niesłychaną przyjemnością. W przygotowaniu prezentowanego tytułu brały udział aż 84 osoby, które postarały się, aby odzwierciedlić wymagania osób, które niecierpliwie na nią czekały. Nie można też zapomnieć o wyjątkowej muzyce oraz efektach dźwiękowych, które powodują dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają przeżycia. Czeka na ciebie około 13 godzin słuchania – warto jest podzielić audiobooka na kawałki, by stopniować sobie przyjemność dzień po dniu oraz wręcz oczekiwać z utęsknieniem na następną chwilę, kiedy znowu będziemy mogli wejść w świat stworzony przez autora. Jeśli chciałbyś sprawdzić nagranie nim
audiobooki i słuchowiska
Autor: SITS Girls
Źródło: http://www.flickr.com

zakupisz pełną wersję audiobooka, możesz znaleźć fragmenty na witrynach internetowych sklepów oraz zapoznać się z jednym z nich, by przekonać się, iż będzie to udany zakup. Wiedźmin "Sezon Burz" (A. Sapkowski) to niewątpliwie godna uwagi pozycja, zwłaszcza dla wielbicieli powieści fantasy. Warto jest kupić ją w formie audiobooka, aby jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii i móc być jej częścią, jakbyśmy naprawdę przenieśli się w tamtą rzeczywistość. Na pewno nie będziemy zawiedzeni, gdyż rewelacyjni aktorzy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności, by zadowolić każdego uwielbiającego dzieła Sapkowskiego słuchacza.