Randki w sieci
Zdjęcia mocno działają na nasze emocje oraz zmysły. Wiąże się to ze sobą nierozerwalnie, więc specjaliści w najróżniejszych dziedzinach dążą do osiągania określonych celów w ten sposób. Wykorzystują między innymi moc wzroku, dlatego coraz popularniejszą formą staje się foto flirt. Chat wraz z opcją załączania zdjęć to świetne miejsce w sieci, gdzie można odnaleźć namiary na swą drugą połówkę. Potwierdza to sporo par, co poznały się za pośrednictwem strony www.

Continue reading “Co internauci sądzą o randkach online?” »

randka
Niewiasty są o dużo bardziej narażone na nieprzyjemne sytuacje, które wynikają z spotkań z płcią przeciwną. A romans z mężczyzną zapoznanym przez internet na pewno do całkiem bezpiecznych nie przynależy, przynajmniej na samym początku tworzenia się związku. Krytycznym momentem bywają przecież pierwsze spotkania, na które należy umawiać się w zatłoczonych miejscach publicznych. Niektórzy radzą nawet, aby dwudziestolatka udawała się na taką randkę z dobrą kumpelą, która po paru chwilach szybko się ulotni.

Continue reading “W jaki sposób poszukuje się uczucia w sieci. Lektura obligatoryjna dla wszystkich osób żyjących bez małżonka” »

randka
Nie wystarczy być autentycznym. Aby odnieść sukces, trzeba wziąć pod uwagę, jak nasze zachowanie zostanie zinterpretowane przez inną osobę. Dla poprzednich pokoleń cel spotykania się z płcią przeciwną był inny. Mężczyźni i kobiety pożądali towarzysza, który zapewnić podstawowe potrzeby bezpieczeństwa oraz przetrwania. Panie szukały twardego faceta, który wykarmi członków rodziny, w czasie gdy mężczyźni szukali troskliwej kobiety, która potrafi stworzyć rodzinę. dzisiejszy, przez tysiąclecia powód zalotów nagle uległ zmianie.

Continue reading “Jakim sposobem znaleźć rzeczywistą i stałą przyjaźń w życiu” »

ojciec
Samotność może i jest nawet znośna, lecz rzeczywiście nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem wymaga wsparcia, innej osoby, która wesprze nas w trudnej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, też od czasu do czasu wymaga miłości. Czasem „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znowu jesteśmy samotni, choć chcemy kogoś poznać. Najgorzej zaś mają Ci, którzy mieszkają za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Przeważnie jest to kobieta, ale zdarza się, iż w takiej sytuacji jest mężczyzna.

Continue reading “Samotność jest negatywna pod każdą postacią. Jest na nią metoda, ale musimy kogoś poznać. Jak tego dokonać?” »