zakochani
W dwudziestym pierwszym wieku, w epoce prostego dostępu do ogromnej rzeszy innych osób i częstszego nawiązywania znajomości zdawałoby się iż poznawanie kogoś interesującego nie musi stanowić problemów. Jednak okazuje się, że singli z decyzji absolutnie nie ma aż tak dużo; rozmaite powody sprawiają, że odnalezienie interesującej partnerki bądź partnera – albo również kandydatów na „coś więcej” – nie jest te proste.

Continue reading “Poszukiwanie ciekawej osoby – o czym zdecydowanie warto pamiętać” »

randka
Współcześnie możemy wyróżnić dużo osób, które nie są w stałych związkach. Zarówno w Polsce jak też za granicą takich osób jest naprawdę niemało. Nierzadko im większy kraj lub miasto, tym większą liczbę singli możemy wyróżnić. Bezsprzecznie Anglia jest miejscem, w którym odkryjemy niemało radosnych par, jednakże nie brak tam także osób w stanie wolnym, to znaczy singli.

Continue reading “Jak łatwo odszukać odpowiednią miłość w Anglii – praktyczne porady dla singli” »

Logotyp Polish Hearts
Wiele pań na całym świecie aktualnie same wychowuje dzieci. Kobiety te muszą w takim razie przede wszystkim zdawać sobie sprawę z tego na jaką pomoc mogą liczyć i jakie środki wybrać, aby przynajmniej trochę polepszyć własny los i właściwie zatroszczyć się o dziecko. Naturalnie, sytuacja przedstawia się inaczej, jeśli matka sama wychowuje dziecko w kraju, a zupełnie inaczej kiedy jest poza granicami Polski.

Continue reading “Radzenie sobie u kobiet samotnie wychowujących dzieci w UK” »

ojciec
Samotność może i jest nawet znośna, lecz rzeczywiście nie na dłuższą metę. Każdy z nas bowiem wymaga wsparcia, innej osoby, która wesprze nas w trudnej chwili, będzie przy nas. Nawet kot niby niezależny, też od czasu do czasu wymaga miłości. Czasem „dusimy” się w związku, zmieniamy więc partnerów, ale często powracamy do stanu wyjścia. I znowu jesteśmy samotni, choć chcemy kogoś poznać. Najgorzej zaś mają Ci, którzy mieszkają za granicą, a do tego muszą wychowywać dzieci. Przeważnie jest to kobieta, ale zdarza się, iż w takiej sytuacji jest mężczyzna.

Continue reading “Samotność jest negatywna pod każdą postacią. Jest na nią metoda, ale musimy kogoś poznać. Jak tego dokonać?” »