zabawa
12 July 2017

Szukasz prawdziwych wrażeń? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

Każdy człowiek potrzebuje rozrywki. Niektórzy lubią po pracy pójść na rower, inni z chęcią spotkają się z przyjaciółmi, aby zagrać w bilarda bądź umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też przepadasz za spędzaniem czasu z bliskimi i chcesz zaoferować im nową atrakcję, zdecyduj się na Escape Room Gdynia. Czym jest Escape Room?

plakat
Autor: Esperluette
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to całkiem nowa gra, jaka jest coraz bardziej popularna w większości dużych miejscowości, a polega na ucieczce uczestników biorących w niej udział z danego pomieszczenia. Wzięła się z wirtualnej gry, kiedy należało czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora oraz rozwiązywać postawione przed nami zadania. Współcześnie Escape Room to rzeczywisty pokój, do jakiego trzeba wejść, by rozwikłać zagadki i podjąć się różnorodnych zadań, które pozwolą wydostać się z pomieszczenia przed upływem czasu. W Polsce tworzonych jest coraz więcej pokoi, które odróżniają się od siebie swoim nastrojem i charakterem zagadek. Pokoje mogą wywoływać radość, mogą przerazić, ale nade wszystko intrygują uczestników zabawy, którzy chcieliby podjąć się wyzwania oraz jako zwycięzcy skończyć grę. Escape Room Gdynia ma różne poziomy trudności, toteż jeżeli pierwszy raz planujesz wziąć udział w opisywanej zabawie, wybierz pokój zaprojektowany dla początkujących graczy. Niewątpliwie dostarczy ci dużo emocji oraz zechcesz pokonywać następne poziomy trudności. Escape Room może być także świetnym prezentem, np. dla kumpla na urodziny bądź dla Młodej Pary, która także przepada za takimi atrakcjami i będzie dla niej fantastycznym oderwaniem od rzeczywistości po paru miesiącach przygotowań do wesela – http://questrooms.pl/katastrofa-w-przestworzach/.

escape room
Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
By dowiedzieć się więcej, musisz odwiedzić serwisy gromadzące firmy tworzące nadmienione pokoje, a rozeznasz się, gdzie możesz skorzystać z charakteryzowanego typu rozrywki oraz które pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwikłanie zagadek to 60 minut. Jeśli i ty liczysz na nowe doświadczenia oraz potrzebna ci porcja wrażeń, Escape Room Gdynia to zabawa dla ciebie. Zbierz grupę przyjaciół oraz zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a na pewno wciągniecie się w tą rozrywkę oraz nie będziecie się mogli doczekać, kiedy powtórnie zaczniecie w poczuciu niemiłosiernie upływającego czasu rozwiązywać zagadki. Adrenalina uzależnia, niebawem sam się o tym przekonasz – AGNES S.C..