wesele
2 February 2018

Szukasz dobrego zespołu weselnego? Poznaj kilka sugestii, jakie pomogą ci w wyborze

Przygotowywanie wesela to niejedna sprawa, o którą należy się zatroszczyć, jeśli chcielibyśmy, by przyjęcie odbyło się wedle naszej myśli. Jedną z nich jest dobór sprawdzonego zespołu weselnego, jaki znakomicie wie, jak wyciągnąć gości zza stołu i posiada doświadczenie w prowadzeniu takiego typu uroczystości. Na co trzeba zwrócić wyjątkową uwagę?

zespół
Autor: Holmes Palacios
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko zespół weselny Wielkopolska powinien pasować nam pod względem finansowym. Czasem bowiem mimo iż bardzo chcielibyśmy nająć orkiestrę, przy której rewelacyjnie bawiliśmy się na przyjęciu u przyjaciół, to tak zwyczajnie nas na nich nie stać. Niejednokrotnie można się targować, jednak nie zawsze można zejść do poziomu, jaki będzie nam odpowiadać. By liczyć na mniejsze koszty organizowania imprezy, można zaplanować wesele w tygodniu albo w niedzielę. Wtedy wiele sal i zespołów oferuje korzystne upusty.

Drugą sprawą jest wspomniane doświadczenie, bez jakiego wodzirej może mieć problem, jak prowadzić zabawę i jaką muzykę grać, by wszyscy znakomicie się bawili. Piosenki muszą być dobierane do każdej grupy gości, więc dobrze jest zagrać aktualne przeboje z list przebojów, jak i starsze kawałki, do jakich zawsze będziemy czuć sentyment. Zespół powinien podejmować jak najczęstszy kontakt z gośćmi, np. śpiewając przyśpiewki.

Nieraz musi również rozwiązywać niespodziewanie zaistniałe
sprawdź ofertę
Autor: Narcotango
Źródło: Narcotango

kłopoty, na przykład gdy jeden z gości za dużo wypije oraz zechce wszcząć niepotrzebną bójkę z członkiem rodziny, za jakim zbyt nie przepada. Co więcej zespół powinien proponować bogaty repertuar zabaw oczepinowych. Chociaż niejedna para odchodzi od takich zwyczajów i tylko rzuca się welonem oraz muszką, to na wszelki wypadek dobrze jest rozeznać się, jaki rodzaj zabaw proponują. Najważniejsze jest, by oczepiny nie ośmieszały gości. Aby zyskać 100-procentową pewność, że konkretny zespół odzwierciedli nasze potrzeby, dobrze jest jeszcze przesłuchać demo utworów na stronie internetowej zespołu albo posłuchać go na żywo.

Jeśli ty też zdajesz sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na dobrą zabawę ma właściwa muzyka, musisz skorzystać z wyżej opisanych porad. Prawidłowo wybrany zespół weselny z Wielkopolski zainspiruje do wesołej zabawy na parkiecie i sprawi, iż nikt nie wyjdzie sali przed wschodem słońca.