zakochani
4 May 2018

Poszukiwanie ciekawej osoby – o czym zdecydowanie warto pamiętać

W dwudziestym pierwszym wieku, w epoce prostego dostępu do ogromnej rzeszy innych osób i częstszego nawiązywania znajomości zdawałoby się iż poznawanie kogoś interesującego nie musi stanowić problemów. Jednak okazuje się, że singli z decyzji absolutnie nie ma aż tak dużo; rozmaite powody sprawiają, że odnalezienie interesującej partnerki bądź partnera – albo również kandydatów na „coś więcej” – nie jest te proste.

na randce
Autor: Sergio Vassio Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, w rzeczy samej, nawiązuje się więcej kontaktów, jednak nie w każdym przypadku są one w bezpośrednim kręgu zainteresowań, co mimo to przeważnie jest ważne dla owych ludzi, które mają ochotę odnaleźć drugą połówkę o takich samych upodobaniach. W chwili kiedy pan szuka pani, użyteczne potrafią także okazać się usługi biur matrymonialnych lub wybrane funkcje w popularnych stronach społecznościowych.

W przypadku szukania drugiej osoby w sposób zdalny – czyli za pomocą biura matrymonialnego bądź internetu – na pewno należy zadbać o swój image. Z jasnych przyczyn druga osoba nie może dowiedzieć się nas wprost i nie wie, który mamy ton głosu, staranny prezencję albo sposób zachowywania się – można jednak za pomocą niektórych informacji trochę to przybliżyć i wywołać doskonałe wrażenie, które zainteresuje do dalszego poznania.

para na randce
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

Niezależnie, czy to pan szuka pani czy odwrotnie, strategiczne jest niezapomniane i eleganckie zdjęcie – zdecydowanie niezalecane są wszelkie z poprzednim partnerem imprezy (zobacz warte przeczytania) partnerką (także te, w których jest wprawdzie ucięte, ale widnieje specyficzny brak), ściśle nieaktualne oraz w zbyt dużym negliżu – może to zasugerować, niezależnie od płci, niezbyt silniejsze podejście do relacji bądź brak dobrego smaku.

W przypadku kiedy pan szuka pani przez internet, inną bardzo istotną kwestią jest to, w jaki sposób obie strony porozumiewają się przez internet – powinno się mieć baczenie, aby nie powstawały najmniejsze nieporozumienia, o co łatwo, kiedy brakuje tak fundamentalnych czynników w komunikacji, jak barwa głosu albo gesty.

Najlepiej wyrażać się w sposób komunikatywny, czasem używając emotek w celu dodatkowego wyrażania nastroju. Jest to specjalnie ważne w razie osób nieśmiałych dźwięk (look zweryfikuj te opinie) znacznie introwertycznych – należy przełamać się i spróbować wyrażać uczucia takimi sposobami jakie są w danej chwili dostępne, jako że upraszcza to często rozmawianie (przykładowo sprzyja to rozmówcom w oddzieleniu szczerych myśli od ironii lub żartu), i umożliwia zyskanie sympatii u rozmówcy.

W przypadku kiedy ma dojść do realnego spotkania i występuje trema, najdoskonalej wspomnieć o takiej cesze osobowości – w przeciwnym razie potencjalna druga partnerka może źle zinterpretować milczenie jako brak zainteresowania.