blondynka z gładką cerą
22 August 2017

Stylowa kobieta jest sama w siebie wizytówką, gdyż to własnie wygląd nierzadko podkreśla nasze bogate wnętrze

Większość pań, które chcą się podobać samym sobie oraz ludziom, którzy na co dzień ich otaczają, a zatem mężom, koleżankom i kolegom z pracy, czy znajomym z sąsiedztwa, muszą dbać o własny wygląd, zgodnie z sentencją, że diament nieoszlifowany nigdy nie będzie cieszył tak samo oczu, jak oszlifowany. Każdorazowa pielęgnacja opiera się na kilkuetapowej ścieżce w dotarciu do perfekcji i tak makijaż krok po kroju koryguje lekkie niedoskonałości i prezentuje światu wspaniałe piękno, które tkwi w każdej kobiecie.

Niezwykłą uważność, z jaką panowie patrzą na płeć piękną, można wyjaśnić tym, że to właśnie panie posiadają umiejętność łączenia w sobie gracji z urokiem. Podkreślenie tego wszystkiego wykorzystując kosmetyki jest czymś naturalnym i nie powinno dziwić nikogo, kto sam wie, że w urodzie tkwi sekret powodzenia- www.ceneo.pl/artykuly/jak_dobrac_idealne_pedzle_do_makijazu.

blondynka nad morzem
Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com

Nie powinno się oczywiście mylić inteligencji z wyglądem i nieskazitelną prezencją. Takie poglądy poglądy nie są już modne, a twierdzenie, że piękna buzia to wyraz głupoty jest niedorzeczne. We współczesnym świecie oczytani ludzie wiedzą, że winni swoje bogactwo wewnętrzne akcentować poprzez adekwatny wizerunek zewnętrzny. Schludny, elegancki wygląd winien charakteryzować ludzi nie tylko poszczególnych profesji, ale każdego z osobna. Od dziecka należy uczyć w szkołach, że ciągły rozwój życiowy polega na łączeniu tego, co wewnętrzne, a więc duchowe i naukowe z tym, co zewnętrzne, a więc dotyczące konwenansów – w tym wyglądu- http://www.ceneo.pl/artykuly/cienie_do_powiek_o_idealnej_konsystencji.

.

Warto zauważyć, że obecnie wielu wizażystów dość znaczną uwagę przywiązuje do prezentowania się włosów. Nieobca staje się również teza, że wygląd fryzury może wskazywać na ogólną kondycję danej osoby zważywszy między innymi na jej stan emocjonalny. Jest w tym na pewno jakieś ziarnko prawdy, bowiem komu chciałaby się stosować wałki do włosów mając głowę zaprzątniętą zmaganiami z trudnymi życiowymi sprawami? Można mnożyć hipotezy które dotyczą tego, jaka występuje korelacja między naszą aparycją zewnętrzną, a stanem wewnętrznym, jednakże to my sami powinniśmy czuć harmonię pomiędzy obiema tymi sferami. Nie dajmy sobie narzucać stylu, który nie jest nam bliski – to w zgodzie z samym sobą zdecydowanie bardziej nam do twarzy niż z najnowszymi trendami prosto z Paryża.