images
2 January 2015

Randki przez Internet współczesnym sposobem dla singli

Nie można zacząć inaczej niż od stwierdzenia: „bo jak ja byłem w Twoim wieku…” i zdecydowanie będzie to idealny początek. Kiedyś, jeżeli chcieliśmy pójść na randkę trzeba było podejść do dziewczyny i ją na taką randkę zaprosić, a obecnie… cóż w tych czasach jest całkiem inaczej. W dzisiejszych czasach wystarczy mieć komputer, który ma podłączenie do sieci. Trzeba poszukać jakiejś platformy randkowej, założyć konto i tyle. Można czekać by zgłoszono się do nas lub sami możemy się do ewentualnej „randki” odezwać. A samo spotkanie odbywa się również online.

Para w wesołym miasteczku
Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Wszystko zaczyna się od foto flirt, a potem w miarę rozwijania się sytuacji można również rozmawiać przez kamerkę. Dość często ludzie z takich portali randkowych organizują spotkanie w rzeczywistości, ale równie często dochodzi jedynie do flirtu przez Internet. Czy to jest zdrowe i interesujące? Czy jednak nie lepiej byłoby po prostu zaprosić koleżankę czy kolegę z pracy, by wybrał się z nami na randkę? Nie nam to oceniać. Każdy robi to, na co mają chęć i często to, na co daje im możliwość wolny czas.

Dziś wszystko dzieje się w sieci

Osoby, które są nieśmiałe mają w dzisiejszych czasach więcej opcji niż dawniej. Obecnie nie trzeba od razu spotykać się z kimś oko w oko, możemy rozpocząć od flirtowania w Internecie. Ostatnimi czasy bardzo popularne okazało się rejestrowanie się na portalach randkowych. Tak, więc osoby, które są szczególnie nieśmiałe powinny ogarnąć sobie konto na takim portalu i normalnie, bez zbędnego stresu zapoznawać nowe osoby. W ten sposób najczęściej rozpoczyna się foto flirt – szczegóły tutaj: polishhearts.co.uk/pl/.

para na randce
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com

To rzeczywiście idealne rozwiązanie, nie tylko dla osób, które są nieśmiałe, ale też dla tych osób, które nie mają czasu na poznawanie ludzi. Wiemy jak to jest w obecnych czasach. Każdy poszukuje pracy, a potem siedzi po godzinach, by tej pracy nie stracić. A nawet jak ma satysfakcjonującą pracę i o 16 ma już wolne, to i tak nie ma często siły, by chodzić do galerii sztuki lub do któregoś z modnych miejsc, żeby zapoznać kogoś wartościowego. Tak, więc przez randkowanie online prościej i prędzej można kogoś zapoznać.