randka
Nie wystarczy być autentycznym. Aby odnieść sukces, trzeba wziąć pod uwagę, jak nasze zachowanie zostanie zinterpretowane przez inną osobę. Dla poprzednich pokoleń cel spotykania się z płcią przeciwną był inny. Mężczyźni i kobiety pożądali towarzysza, który zapewnić podstawowe potrzeby bezpieczeństwa oraz przetrwania. Panie szukały twardego faceta, który wykarmi członków rodziny, w czasie gdy mężczyźni szukali troskliwej kobiety, która potrafi stworzyć rodzinę. dzisiejszy, przez tysiąclecia powód zalotów nagle uległ zmianie.

Continue reading “Jakim sposobem znaleźć rzeczywistą i stałą przyjaźń w życiu” »

zakochani
Rozpowszechnienie internetu ogromnie zmieniło sposób poznawania nowych osób. Dawniej, zanim każdy miał dostęp do sprzętu komputerowego, zamierzając poznać kogoś nowego trzeba było opuścić dom i pojawić się między ludźmi. Lecz możliwości, jakie dał w ostatnich latach internet niezwykle odmieniły, a w zasadzie można stwierdzić, że rozszerzyły możliwości kontaktów. Największym plusem internetu jest fakt, że znaczenia nie ma, w jakim miejscu się siedzi przed komputerem.

Continue reading “Jakie znaczenie ma internet w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów towarzyskich.” »

miłość
Jak to jest funkcjonować aktualnie, w świecie coraz bardziej wirtualnym, przez co nasze relacje stają bezosobowe? Z jednej strony jest to okoliczność dosyć ciężka, gdyż ludzie już nie są ze sobą tak blisko jak w dawnych czasach. Skoro istnieje internet i social media, to po co się z kimś spotykać, kiedy jesteśmy w stanie po prostu włączyć komputer, żeby rozwijać konkretną znajomość. Z drugiej natomiast strony, nigdy wcześniej nie było tak wielu możliwości, ażeby kogoś poznać, i to właśnie dzięki sieci.

Continue reading “Bycie singlem a pełna paleta możliwości zapoznania się z nowymi osobami. Dzięki nowym mediom istnieje rzeczywiście wiele metod na znalezienie ciekawej osoby” »