Para w wesołym miasteczku
23 December 2014

Prawdy i kłamstwa mające związek z najpopularniejszymi portalami towarzyskimi.

Samotne osoby nie zawsze chcą się wiązać. Poznawanie nowych osób jest tak naprawdę dla nich trudną kwestią, ponieważ przyzwyczaiły się do życia samodzielnego. Dla takich osób doskonałym sposobem jest portal towarzyski. Bezpiecznie, bez nerwów mają możliwość poznać kogoś bez wychodzenia z domu. Z herbatą na biurku chcą zasiąść przed komputerem, zarejestrować się na portalu randkowym i rozpocząć rozmowy z interesującymi osobowościami.

randka
Autor: MaloMalverde
Źródło: http://www.flickr.com

W kompletnie komfortowych okolicznościach swojego mieszkania. Jak tak naprawdę da się scharakteryzować portale randkowe? Czy naprawdę są godne atencji i wielu godzin? Co się kryje w czeluściach ich domen? Nie da się ukryć, że portale towarzyskie wzmacniają się każdego miesiąca. Tworzą się jeszcze większe i ciekawsze. Korzystają z nich normalni ludzie. na chwilę obecną z takich stron korzystają osoby z każdej grup społecznych i światopoglądowych.

Zauważyć można, że internetowe randkowanie to nie tylko zainteresowanie młodzieży. Obecnie nawet dojrzałe osoby chcą w taki sposób kogoś ciekawego i wartego poznania. Trzeba tylko uważać na nieuczciwych ludzi. Jednakże takich użytkowników da się bardzo łatwo rozpoznać. Z Internetowymi portalami posługują się przede wszystkim ludzie zagubione, skromne. Interesujący portal: polishhearts.co.uk/.

Takie, które mają wielki problem z nawiązywanie jakichkolwiek znajomości w codziennym życiu w realnym świecie. Zwykle również do zalogowania się na portal zmusza brak czasu. Dla wielu osób to zasadniczo wyłączna postać szukania związku. Dość sporo ludzi także, iż internetowe randki są nieskuteczne. Jest to niemniej jednak już dość nieprawdziwy tekst, określany nawet jako bajda. Statystycznie coraz więcej małżeństw dobiera się poprzez portal towarzyski.

na randce
Autor: Connie Ma
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna nieprawda to mówienie, że znajomości internetowe są płytkie, zdawkowe, albo oparte jedynie na uprawianiu seksu. Na chwilę obecną ludzie szukają zwyczajnie człowieka, z kim mogą sobie dyskutować. Inne kwestie sporne to na przykład nieprawdziwe stwierdzenie, że na owych stronach wszyscy kłamią, pokazując tylko pozytywne cechy, lub podszywają się za kogoś innego. Na szczęście coraz liczniejsza grupa osób nie wierzy w takie mity i przeżywa miłe momenty na portalu towarzyskim.