randka
21 January 2015

Pani szuka pana a pan pani

Ciężko brnąć przez życie w pojedynkę szczególnie, gdy nie mamy już nastu lat i marzymy o stabilizacji. Jednak, jeżeli w naszym otoczeniu nie ma żadnej osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się chcieli zainteresować, to można spróbować poszukiwań przez Internet. Internet pozwala dać ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Możliwe, że ktoś się odezwie. Wiele osób wstawia bardzo różne ogłoszenia.

Continue reading “Pani szuka pana a pan pani” »

randka
8 December 2014

Ciekawe portale spotkaniowe

Miłości i przyjaźni wyszukują w internecie zarówno emeryci, jak i czynni zawodowo młodzi ludzie. W krajowym internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Każdego dnia odwiedzają je miliony Polaków. To niewątpliwie symbol czasu. Coraz to więcej aspektów naszego życia przeniosło się do internetu, traktujemy internet jak konieczne urządzenie i odważnie z niego korzystamy, także do tego, by odnaleźć partnera.

Continue reading “Ciekawe portale spotkaniowe” »

randka
Bywa tak, że ciężko znaleźć tą drugą połówkę. Bywamy albo „świeżakami”, którzy nie mają jeszcze żadnych przejść, albo jesteśmy po długim związku i trudno nam się przełamać. Wszystkie osoby z tego typu historią wrzucana jest do worka z napisem singiel i dla takich właśnie osób zrobiono portale randkowe. W Internecie są specjalne portale dla singli, bo bywa i tak, że i ludzie będący w związkach zapisują się na portale randkowe.

Continue reading “Serwisy dla par stają się coraz bardziej popularne” »