zabawa
Escape room to iluzoryczna gra. Funkcją gracza jest uciekanie z zamkniętego pomieszczenia. Ewentualność taką gracz zdobywa po rozwiązaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Łamigłówki przed komputerem są bardzo wymagające i interesujące, a to zezwoliło na zdobycie wielkiego zainteresowania pośród graczy mających komputery, smartfony, czy tablety. Zabawa stała się naprawdę realna i gracz sprzed ekranu komputera ma możliwość wejść samodzielnie do zagadkowego pomieszczenia i spróbować swoich sił, wypróbować, czy sprosta zadaniu i ucieknie z pokoju przed ustalonym czasem.

Continue reading “wirtualna zabawa – w jaki sposób odnaleźć odpowiednie miejsce?” »

rodzina
Żyjąc w dobie komputerów mnóstwo osób zapomniało już o grupowych grach, które umożliwiają doskonałą zabawę, jak także skuteczną integrację. Wszyscy miłośnicy rozgrywek komputerowych powinni mieć na uwadze, że rzeczywiste życie toczy się poza cyberprzestrzenią, a twórcy gier systematycznie proponują nam nowe rodzaje zabaw zespołowych, jakie stanowią bardzo dobrą alternatywę, dla tracenia czasu przed monitorem. Dzisiejsze zabawy zespołowe w niczym już nie przypominają monotonnych zabaw, jakie pamiętamy z dzieciństwa a nawet mogą one stać się prawdziwą pasją.

Continue reading “Jak możemy pozbyć się uzależnienia od gier internetowych? Zabawy grupowe gwarantujące świetną rozrywkę i integrację.” »