randka
21 January 2015

Pani szuka pana a pan pani

Ciężko brnąć przez życie w pojedynkę szczególnie, gdy nie mamy już nastu lat i marzymy o stabilizacji. Jednak, jeżeli w naszym otoczeniu nie ma żadnej osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się chcieli zainteresować, to można spróbować poszukiwań przez Internet. Internet pozwala dać ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Możliwe, że ktoś się odezwie. Wiele osób wstawia bardzo różne ogłoszenia.

randka
Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
Część osób pisze dużo, inni są niezbyt wylewni. Niektóre osoby dodają swoje zdjęcia inne nie. Wszystko jest zależne od tego, jaką osobą jesteśmy. Ale, jeżeli wybieramy się na taką internetową randkę, tzn. z człowiekiem, którego poznaliśmy przez Internet to postawmy na jakieś publiczne miejsce i poinformujmy kogoś ze znajomych, że spotykamy się z taką osobą. Nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie ekranu.

Poszukiwania swojej drugiej połówki

Obecnie ludzie poszukują swojej drugiej połówki przez Internet. Nie jest to proste, bo w Internecie jest wiele osób, które nie mówią prawdy, ale są również szczerzy i normalni ludzie, którzy w końcu chcą
kolacja
Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International

kogoś poznać. Jeżeli chodzi o wiek, to jest pełny przekrój, zaczynając od osób w wieku trzydziestu lat bez żadnej górnej granicy. Bywa, że wnukowie tworzą swoimi babciom lub dziadkom profile na portalach randkowych dla ludzi dojrzałych. Nie lubimy patrzeć, jak któraś z bliskich osób siedzi sama cały dzień w mieszkaniu i nawet nie ma, z kim porozmawiać. Czasem pani szuka pana, który po prostu zostanie jej bratnią duszą – polishhearts.co.uk/a/pani_szuka_pana. A czasem młoda matka z dzieckiem chce poznać wartościowego mężczyznę, który zaopiekuje się nią i maluchem.

Życie to wiele scenariuszy, czasem największy wpływ mamy na swoje życie my sami, a czasem jakieś zupełnie niespodziewane historie. Sporo osób uważa, że nigdy nie będzie miała profilu na portalu randkowym, a potem szuka miejsca, w którym można byłoby wstawić ogłoszenie o szukaniu drugiej połówki. Czasem udaje się spotkać kogoś fajnego, innym razem spotkania poza Internetem okazują się totalną klapą. Wiele zależy od naszego nastawienia i uczciwości drugiej osoby. Może i nic nie wyjdzie z takiego poszukiwania, ale nie masensu rezygnować może akurat trafimy na tą drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze można mieć wątpliwości, czy uda się w ogóle budować prawdziwy związek na znajomości, która rozpoczęła się przez Internet. Jednak w naszych czasach nie ma, co deprecjonować internetowych zażyłości.