randka
18 November 2014

Serwisy dla par stają się coraz bardziej popularne

Bywa tak, że ciężko znaleźć tą drugą połówkę. Bywamy albo „świeżakami”, którzy nie mają jeszcze żadnych przejść, albo jesteśmy po długim związku i trudno nam się przełamać. Wszystkie osoby z tego typu historią wrzucana jest do worka z napisem singiel i dla takich właśnie osób zrobiono portale randkowe. W Internecie są specjalne portale dla singli, bo bywa i tak, że i ludzie będący w związkach zapisują się na portale randkowe.

randka
Autor: Eleazar
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak portal dla singli jak nazewnictwo wskazuje preferuje te osoby, które żyją w pojedynkę. Dzięki takim portalom można nareszcie znaleźć swą drugą połówkę. Nie zapominajmy jednak by nim będziemy układać sobie całe życie z osobą, którą poznaliśmy w Internecie, najpierw spotkać się z nią w rzeczywistości.

Nie powinniśmy od razu mieć w planach wspólnych wakacji w Hiszpanii, najlepiej umówić się w jakimś neutralnym miejscu i upewnić się, czy jest to, ta sama osoba, za którą podaje się w Internecie. Portal dla singli może być też świetnym pomysłem dla tych osób, które są bardzo nieśmiałe. Stawianie pierwszych kroków w sieci, żeby nawiązać nowe znajomości jest w współczesnych czasach czymś całkiem zwyczajnym.

Gdy jesteś sam, najzwyczajniej w świecie umów się na randkę

Wiele osób, które funkcjonują w pojedynkę myśli, że tak będzie już na zawsze, że pewnie nic się nie zmieni, bo jak mają poznać tego wymarzonego partnera?

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu i trudno znaleźć chwilę, by rozglądać się na ulicy, za osobą, z którą można byłoby porozmawiać, zresztą, kto w dzisiejszych czasach ma na to czas? Dlatego robi się różnego rodzaju udogodnienia np. portal dla singli. To opcja stworzenia swojego profilu na portalu, który daje możliwość poznania nowych ludzi, pozwala nam samym pokazać się i określić, że chcielibyśmy kogoś poznać.

na randce
Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/
Dzięki zarejestrowaniu się na takim portalu mamy realne szanse na odnalezienie swojej drugiej połowy. Oczywiście nie musi się to stać natychmiast, ale jeżeli wykażemy się, choć śladową ilością cierpliwości, to na bank poznamy kogoś wartego naszej uwagi. Jest wiele par, które poznały się dzięki największym portalom randkowym.

Tak, więc zamiast siedzieć z nosem spuszczonym na kwintę i ryczeć do poduszki trzeba znaleźć portal randkowy i stworzyć swój profil, wtedy miłość o wiele prędzej zastuka do naszych drzwi. Czekanie i wiara w amorka ze strzałą raczej nie dadzą oczekiwanych rezultatów. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i szukać nawet drogą internetową kogoś na stałe lub kogoś z kim można byłoby się po prostu spotykać.