gitara
Szukajć pierwszych piosenek gitarowych, młodzi ludzie często rozpoczynają od piosenek. Małe dzieci zwykle grają utwory do śpiewania, które znane są od lat nawet naszym dziadkowm czy też rodzicom. Piosenki te znajdują się w kanonie kawałków, jakie pojawiają się w śpiewnikach harcerskich i ogniskowych. Nie są to zwykle utwory trudne, grane są na prostych podstawowych akordach, nawet jeśli w oryginalnej wersji utworu partie gitary są bardziej rozbudowane.

Continue reading “Od czego zacząć lekcje gry na gitarze” »

Płyta CD
Aktualnie każdy posiada dostęp do telewizji oraz radia, gdzie do woli może odtwarzać filmy i słuchać ulubionej muzy. Jednak nie za każdym razem w środkach masowego przekazu odnajdziemy to co nas najbardziej interesuje i to czego w danej chwili chcemy słuchać.

Continue reading “Mógłbyś non stop słuchać muzy? Już w tej chwili dowiedź się więcej na temat Music Stock!” »

Słuchawki
Musimy znać zasady korzystania z muzyki. Każda piosenka to dzieło jakiegoś muzyka, który przygotował ją po to, żeby miała szansę ona cieszyć ucho słuchaczy, lecz też po to, żeby samemu móc na niej zarabiać. Dlatego korzystanie z utworów muzycznych okazuje się być obłożone różnymi przepisami i nie możemy puszczać utworów dla większej ilości odbiorców, bez wcześniejszego zapłacenia za taką ewentualność.
Continue reading “Dużo przeróżnych utworów proponuje nam bank muzyki” »
wesele
Przygotowywanie wesela to niejedna sprawa, o którą należy się zatroszczyć, jeśli chcielibyśmy, by przyjęcie odbyło się wedle naszej myśli. Jedną z nich jest dobór sprawdzonego zespołu weselnego, jaki znakomicie wie, jak wyciągnąć gości zza stołu i posiada doświadczenie w prowadzeniu takiego typu uroczystości. Na co trzeba zwrócić wyjątkową uwagę?

Continue reading “Szukasz dobrego zespołu weselnego? Poznaj kilka sugestii, jakie pomogą ci w wyborze” »