moby play
29 August 2017

Muzyka idealnym sposobem na relaks

Branża muzycza non stop rozwija się dość szybko – nic dziwnego, muzyka jest przecież nieodłączym elementem naszej rzeczywistości. Jest nie tylko dobrym sposobem na rozrywkę, ale dla wielu jest przede wszystkim sposobem na ucieczkę, powoduje, iż choć na chwilę możemy odnaleźć się w innej rzeczywistości.

Wzbudza w nas mnóstwo, nierzadko, skrajnych emocji.
muzyka
Autor: Martin Fisch
Źródło: http://www.flickr.com
Cały czas słyszymy nowe hity, które promowane są przez topowe stacje radiowe, jednak niekażdy umie zrobić niezwykle wartościową muzykę, która będzie zapamiętana przez pokolenia, a jak wiemy, muzyka, tak samo jak poezja, sprawia, że muzycy stają się nieśmiertelni i, poprzez, to, co kreują, zostają częścią historii. Dlatego tak niezwykle ważne jest, by sztukę tą umieć tworzyć. Mnóstwo jest piosenek jednego sezonu, które śpiewją wszyscy całe wakacje, a kolejno zostaje ona zastępowana przez inny hit i tak non stop. W rzeczywistości możemy policzyć na palcach rąk liczbę piosenek, które, pomimo przemijającego czasu, są ciągle z nami.
moby play
Autor: Berlt Watkin
Źródło: https://www.flickr.com
Do ponaczasowych twórców muzyki możemy śmiało zaliczyć Michaela Jacksona, słusznie zwanego królem muzyki pop. Ciężko odszukać osobę, która nie słyszałaby choć jednego jego utworu. Albumy takie jak Michael Jackson Bad, http://www.ceneo.pl/17972658 czy Michael Jackson history nadal znajdują się na szczytach światowych list muzycznych, a utwory znajdujące się na wyżej wymienionych albumach, są ciągle puszczane w najbardziej słwanych stacjach radiowych na całym świecie. Warto zaznaczyć, iż album Michael Jackson dangerous to jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, co tylko potwierdza, że twórca naprawdę zapracował na miano króla muzyki pop.

Zmieniając temat na muzykę nam współczesną, wypadałoby napomnieć o artyście moby oraz o jego albumie moby play, mój link który zdobył sporą popularność, co interesujące, każda piosenka pochodzący się na wyżej wymienionej płycie, został użyty w różnego rodzaju filmach, programach telewizyjnych, bądź reklamach.