spacer na randce
16 January 2015

Uczucie, zespolenie i zadowolenie we dwoje.

Nie łatwo odmówić racji tym, którzy wygłaszają peany, mówiąc o pomyślności we dwoje. Zadowalający i pełen miłości związek, to jedna z fajniejszych rzeczy w życiu. Większość z nas ma silną potrzebę afiliacji i przywiązania społecznego. Z tej przyczyny, z reguły ochoczo i niewielkim kosztem kontaktujemy się, ale jak znaleźć przyjaciela Wielkiej Brytanii i utworzyć więzi, które będą długo trwać . Nikt nie lubi poczucia wyobcowania i niezrozumienia. Zwłaszcza pracując poza domem.

romantyczna róża
Autor: Kumar’s Edit
Źródło: http://www.flickr.com
Nierzadko utrzymujemy nawet niedobre dla nas relacje, żeby tylko kogoś mieć. Uwielbiamy przecież mieć grono znajomych. Z ochotą tworzymy zespoły także dlatego, że łatwiej jest nam spełniać własne zamiary, marzenia i projekty. Mnóstwo własnej energii, serca i myśli skupiamy wokół układów z innymi: z rodzicami, partnerem, ze znajomymi. I na nieszczęście nie łatwo uznajemy przegrane w stosunkach z innymi. Dlatego należałoby się przyjrzeć temu, jak realizuje się związki, jak się w nich funkcjonuje, czy umiemy tworzyć poprawne zależności interpersonalne, czy potrafimy korzystać z podpory innej osoby. Dla zainteresowanych – polishhearts.co.uk/pl/a/szukam_chlopaka_uk.

Szczęśliwe pary wzajemnie dopingują się umysłowo, uczą się od siebie, mobilizują do wspólnego wysiłku, kreatywności i dobrej zabawy. Oczywiście troszkę osamotnienia od czasu do czasu jest właściwa i konieczna każdemu, ale lepiej dla nas, żeby nie był to nasz sposób na życie. Najważniejsze to mieć świadomość kim się jest, mieć wiedzę na temat tego, co nami kieruje, jaki jest ten nasz emocjonalny balast, wyniesiony z dzieciństwa, z domu rodzinnego. Trzeba uzmysłowić sobie nasze bolączki, ukryte uczucia i marzenia. Wówczas wiemy czego chcemy i co nas w tym spowalnia, a to już połowa drogi do dobrego, szczęśliwego związku.