na randce
8 January 2015

Żyjesz za granicą? Dobrze wiemy, że możesz czuć się opuszczony – dlatego oferujemy Ci możliwość znalezienie przyjaciół za granicą

Praktycznie każdy, kto przynajmniej raz wyjechał za granicę i żył tam przez dłuższy czas, wie doskonale, jak bardzo samotny może się czuć niejednokrotnie człowiek w takich wypadkach. Oczywiście jeżeli decydujesz się wyjechać za granicę, wtedy na pewno powinieneś dołożyć wszelkich starań, aby wyjechać wspólnie ze swoją rodziną, jednakże niestety nie zawsze jest to osiągalne.

randka
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkowo w Polsce zwykle zostają również przyjaciele, za którymi także bardzo się tęskni. Nie da się zaprzeczyć, że życie Polaków za granicą niejednokrotnie jest bardzo trudne – w szczególności w sytuacji, kiedy nie znasz zbyt dobrze języka państwa, w którym aktualnie przebywasz. Wiedząc, jak dużo jest takich ludzi w potrzebie, właściciele stron z ogłoszeniami towarzyskimi coraz mocniej rozbudowują swoje portale. Jeśli żyjesz za granicą, tęsknisz za polskim językiem albo po prostu chciałbyś poznać kogoś, z kim mógłbyś czasem pogadać, wówczas kategorycznie powinieneś na takiej stronie się zarejestrować. Możesz to uczynić tutaj: polishhearts.co.uk/pl/.

Nie mówimy na wyrost, że musisz szukać tam miłości swego życia, jednakże być może właśnie do Ciebie uśmiechnie się los. Trzeba zaznaczyć, że na takich stronach pojawiają się zwykle nie tylko ogłoszenia matrymonialne. Można tam również znaleźć anonse o pracę czy wpisy od osób, które zwyczajnie szukają bratniej duszy i chcą się przed kimś wygadać. W obecnych czasach stosunkowo trudno jest znaleźć prawdziwego znajomego – w szczególności w wypadku, kiedy jesteś w zupełnie obcym państwie i nie znasz tam praktycznie nikogo. Dla wielu osób sporą przeszkodą w nawiązywaniu nowych kontaktów jest również z pewnością bariera językowa.

randka
Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli zarejestrujesz się na portalu dla Polaków, wówczas uda Ci się uniknąć tego rodzaju trudności.Statystyki pokazują, że Polacy często są nacją, która najsilniej integruje się gdy przebywa za granicą. Dlatego właśnie powstaje tak dużo stron, które ułatwiają kontakt z Polakami przebywającymi w tym samym mieście, dla przykładu w Londynie. Nie da się ukryć, że niewątpliwie dobrze korzystać z możliwości proponowanych przez takie portale. Można tam znaleźć przy odrobinie szczęścia niemalże wszystko.