książki
Mało kto ma szansę, żeby spełniać w rzeczywistości swoje dziecięce marzenia. Jednym z takich marzeń jest bycie sławnym pisarzem. Opisane plany nierzadko pozostają jedynie w sferze zamierzeń, jeżeli mamy jednak możliwość ich zrealizowania – jak na przykład w tym wypadku napisaną książkę na komputerze – korzystnie jest podejść do tego w odpowiedni sposób.

Continue reading “Odpowiednie przygotowanie książki do wydruku może stanowić gwarancję jej powodzenia na rynku wydawniczym” »

Prasa drukarska
Czy to faktycznie prawda, że kończy się era druku, a zaczyna epoka cyfrowa? Patrząc na rozwój sytuacji na rynku tradycyjnej książki, biorąc pod uwagę rozwój technologii można przypuszczać, iż coś jest na rzeczy. Już teraz jest tyle nośników, jakie zastępują czytanie tradycyjnej książki, iż niektórym istotnie na porządku dziennym wydaje się, iż tradycyjna książka jest zbędna.

Continue reading “Jaka jest przyszłość drukowanych publikacji?” »

książki
W tych czasach sporo osób marzy o tym, by wydać własną książkę. Trzeba wspomnieć, że współcześnie nie jest to problematyczne zadanie, ponieważ każdy debiutujący pisarz może oczekiwać wielu korzystnych rozwiązań. Z ich pomocą uda nam się błyskawicznie urzeczywistnić swoje marzenia o literackim debiucie, co być może stanie się znamienne w kontekście dalszej kariery.

Continue reading “Ciekawe rozwiązania dla wszystkich początkujących pisarzy” »