randka
21 January 2015

Jakim sposobem znaleźć rzeczywistą i stałą przyjaźń w życiu

Nie wystarczy być autentycznym. Aby odnieść sukces, trzeba wziąć pod uwagę, jak nasze zachowanie zostanie zinterpretowane przez inną osobę. Dla poprzednich pokoleń cel spotykania się z płcią przeciwną był inny. Mężczyźni i kobiety pożądali towarzysza, który zapewnić podstawowe potrzeby bezpieczeństwa oraz przetrwania. Panie szukały twardego faceta, który wykarmi członków rodziny, w czasie gdy mężczyźni szukali troskliwej kobiety, która potrafi stworzyć rodzinę. dzisiejszy, przez tysiąclecia powód zalotów nagle uległ zmianie.

kolacja
Źródło: http://prezentokracja.pl/
Nowym zamierzeniem spotykania się dwóch osób jest poszukanie towarzysza, który umie zadbać nie tylko o nasze fizyczne pragnienia przetrwania i bezpieczeństwa, lecz również umie zatroszczyć się o nasze potrzeby intymne i mentalne – www.polishhearts.co.uk/pl/. W obecnych czasach od relacji partnerskich oczekujemy zdecydowanie więcej. Miliony mężczyzn i kobiet na całej kuli ziemskiej szukają przyjaciół od serca, by doświadczyć stałej miłości i spełnienia.

Już nie wystarcza po prostu poszukać kogoś, kto będzie mógł nas poślubić, pragniemy ludzi, którzy z biegiem czasu i w miarę wzajemnego zapoznawania się, coraz mocniej będą nas kochać. Pragniemy żyć szczęśliwie. By poszukać i rozpoznać przyjaciela, który zadba o nasze potrzeby intymności, empatii i miłości, koniecznie potrzebujemy zdobyć nowych umiejętności związanych ze spotykaniem się z innymi osobami. poniekąd jeżeli przy odrobinie szczęścia spotkamy przyjaciela od serca, bez posiadania wyżej wymienionych wiadomości, to możemy jej nie uchwycić i nie poślubić. Taką bezinteresowną miłość

kolacja
Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International

odnajdziemy tylko gdy posiądziemy wiedzę jak stworzyć ku temu właściwe warunki.

Bez właściwego schematu do spotykania się na randkach UK, nienależycie możemy pomyśleć, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Aby stworzyć udany związek należy poznać różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami. Dzięki umiejętności dotyczącej odmienności w odczuwaniu i myśleniu, miedzy kobietami i mężczyznami, pary umieją poprawić umiejętność rozmawiania między sobą. Pary mogą dostać w związkach to, czego najbardziej pragną. Przy świadomości sposobów myślenia i przeżywania uczuć, chodzenie na randki UK, może być źródłem obustronnego wspierania, szczęścia, zamiast powodować frustracje. Jeśli wdrożymy to nowe podejście, zakłopotania związane z chodzeniem na randki UK, zaczną ustępować.