randka
23 December 2014

W jaki sposób poszukuje się uczucia w sieci. Lektura obligatoryjna dla wszystkich osób żyjących bez małżonka

Niewiasty są o dużo bardziej narażone na nieprzyjemne sytuacje, które wynikają z spotkań z płcią przeciwną. A romans z mężczyzną zapoznanym przez internet na pewno do całkiem bezpiecznych nie przynależy, przynajmniej na samym początku tworzenia się związku. Krytycznym momentem bywają przecież pierwsze spotkania, na które należy umawiać się w zatłoczonych miejscach publicznych. Niektórzy radzą nawet, aby dwudziestolatka udawała się na taką randkę z dobrą kumpelą, która po paru chwilach szybko się ulotni.

miłość
Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim jeszcze dojdzie do randki, trzeba poznać w internecie odpowiednią osobę, a to nie bywa ani nietrudne, ani szybkie do realizacji zadanie. Ludzie samotni to dzisiejsi single. W żadnym przypadku stare panny bądź starzy kawalerowie. Ta zmiana nazewnictwa fantastycznie wpisuje się w XXI-wieczną rzeczywistość, kiedy wiele wydarzeń określa się bardziej asekuracyjnie – dom spokojnej jesieni zamiast dom starców. Wspomniani single pozostają najczęściej osobami zaradnymi, które tylko na pozór wydają się być szczęśliwe.

Jednak tak naprawdę tęsknią za drugą połówką i kiedy inne sposoby nie sprawdzą się, szukają miłości w sieci. Na sam początek należy wybrać odpowiedni portal internetowy i ze szczegółami zapoznać się z treściami zamieszczonymi na poszczególnych witrynach – można przez przypadek trafić na takie miejsca w internecie, gdzie liczy się seks, a nie niekłamane uczucia. Jeśli poszukujesz czegoś innego zajrzyj tu: www.polishhearts.co.uk/a/single_uk.

Naprawdę dobre portale tuż po rejestracji udostępniają singlom testy osobowości, dzięki którym osoby samotne będą poznawać tylko tych partnerów, którzy naprawdę do nich pasują. A to znacząco przyspiesza czas przeznaczony na odszukanie tej drugiej połówki i redukuje ryzyko rozgoryczeń w przyszłości. Tak mężczyźni, jak i kobiety są także proszeni o załadowanie swoich fotografii na utworzonym profilu – o wiele przyjemniej jest nawiązać rozmowę z osobą, której twarz jest znana.

miłość
Autor: Daniel Timm
Źródło: http://www.flickr.com

Single to naprawdę zdecydowani ludzie. Jeśli już podejmą kroki, aby szukać miłości przez internet i autentycznie zależy im na wartościowym partnerze, to na starcie nie odpuszczą. Uznają, że porażki, podobnie jak sukcesy, są typową częścią życia. Jeśli chcielibyśmy dać im zaledwie jedną radę, to ostrzeglibyśmy ich, aby konwersacje przez internet zbytnio się nie przeciągały w czasie, bo tylko naoczne spotkanie może zdecydować o tym, czy dana znajomość będzie kontynuowana w przyszłości.