bielizna męska
18 August 2017

Jak nabyć najbardziej odpowiednią bieliznę dla mężczyzny? Co jest istotne, na jakie kwestie należy szczególnie zwracać uwagę?

Mówi się, że wybór męskiej bielizny do kupienia nie jest zbyt porywający. Na pewno tak twierdzą panie, jakie pozostawiają w tym obszarze wolną rękę swoim partnerom. Rezultat jest taki, że zakupują oni ciągle identyczną, nudną bieliznę. Tymczasem naprawdę korzystnie pomyśleć nad podjęciem decyzji.

Nie ma co myśleć, że faceci będą przykładali do tego uwagę, więc może te kwestie w swoje ręce powinny wziąć kobiety? Najkorzystniejszym momentem, aby zakupić właściwą bieliznę jest jakieś wydarzenie, jak święta, więc najbardziej korzystnie zakupić bieliznę na prezent świąteczny. No tak, ale jak wybrać dobrze?

Mężczyzna z wyrzeźbioną klatką piersiową
Autor: Hammerin Man
Źródło: http://www.flickr.com

Bielizna dla niego – to faktycznie temat rzeka, lecz można wynaleźć określone prawidłowości, dzięki którym zakup bielizny będzie najlepszy – zobacz stronę.Kiedy myślimy o tej części odzieży, to na pewno zaraz przychodzą na myśl bokserki, czyli najbardziej popularna część bielizny męskiej. Bokserki są wygodne, dosyć luźne, a jednocześnie nie krepują ruchów. Pamiętaj jednak, że bokserki nie zawsze będą dobrym prezentem. Przykładowo te bardziej obszerne mogą niestety za bardzo podchodzić do góry w okresie uprawiania sportu. To na pewno nie będzie zbyt komfortowe dla twojego mężczyzny.

Tak więc jak twój mężczyzna często chodzi na siłownię, to korzystniej wybierz inny model bielizny. Bokserki mini, co oznacza bardziej opięte są bielizną uniwersalną. Niezwykle dobre do garnituru, to znaczy nie będą się odznaczać ani podwijać, dzięki temu nie trzeba obawiać się wpadki na spotkaniu służbowym. To również najlepsza opcja na letnią porę, do krótkich spodni. Dla kobiet są także bardzo seksi. A może lepsze slipy (jagna.pl/bielizna-meska-slipy-c-30_57.html)? Trzeba przyznać, że ten rodzaj bielizny nie cieszy się w dzisiejszych czasach zbyt wielkim uznaniem. A to z tego powodu, że kojarzą nam się te lata, kiedy nie było wyboru, mogliśmy zakupić jedynie takie modele męskiej bielizny.

na treningu
Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Te czasy jednak minęły, a więc można rzeczywiście kupić dopasowane slipy. Takie slipy będą niezwykle wygodne pod eleganckimi spodniami, gdyż perfekcyjnie układają się na ciele. Jednocześnie zwracajmy uwagę na to, że bielizna to element stroju, który mocno przylega do skóry. Warto więc wybierać bieliznę, która jest zrobiona z przewiewnej bawełny. To niezwykle ważne, wtedy nasz partner poczuje prawdziwy komfort.