rodzina
12 July 2017

Jak możemy pozbyć się uzależnienia od gier internetowych? Zabawy grupowe gwarantujące świetną rozrywkę i integrację.

Żyjąc w dobie komputerów mnóstwo osób zapomniało już o grupowych grach, które umożliwiają doskonałą zabawę, jak także skuteczną integrację. Wszyscy miłośnicy rozgrywek komputerowych powinni mieć na uwadze, że rzeczywiste życie toczy się poza cyberprzestrzenią, a twórcy gier systematycznie proponują nam nowe rodzaje zabaw zespołowych, jakie stanowią bardzo dobrą alternatywę, dla tracenia czasu przed monitorem. Dzisiejsze zabawy zespołowe w niczym już nie przypominają monotonnych zabaw, jakie pamiętamy z dzieciństwa a nawet mogą one stać się prawdziwą pasją.

plakat
Autor: karlnorling
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym dowodem na to, że gry poza Internetem faktycznie przeszły sporą metamorfozę jest zabawa Escaperoom, którą możemy zapewnić sobie w Gdyni. Osoby biorące udział w tej zabawie muszą wydostać się z zamkniętego pomieszczenia, w czym pomagają im różne wskazówki. Jeśli chcemy wziąć udział w Escaperoom Gdynia bez wątpienia zapewnia najwięcej atrakcji. Z tej formy rozrywki korzystają zarówno osoby mieszkające w Gdyni, jak także turyści. W przypadku zwiedzana Gdyni wręcz grzechem byłoby pominąć Escaperoom, który stał się symbolem tego miasta. Powinniśmy pamiętać, iż kiedy chodzi o Escaperoom Gdynia jest jedynym miastem w Polsce, w jakim jesteśmy w stanie zapoznać się z tą doskonałą grą – więcej. Rozrywka ta jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielbicieli rozgrywek strategicznych, gdyż zmusza ona nas do intensywnego myślenia. Uczestnicy mają do rozwiązania zadanie, w czym pomagają im różnorodne podpowiedzi znajdujące się w okolicy. Escaperoom to zabawa przeznaczona w szczególności dla osób dorosłych, jednak często biorą również w niej udział starsze dzieci. W zależności od indywidualnych preferencji możemy zdecydować się na rozrywkę w jednym z pomieszczeń cechujących się ciekawą tematyką. Mnóstwo osób, bo pierwszej grze chętnie decyduje się też na grę w nieco innych pomieszczeniach, kiedy zabawa ta jest bardzo wciągająca.

korytarze
Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy mieć świadomość rozwiązania, takie jak Escaperoom, ponieważ to dokładnie za ich sprawą możemy zapewnić sobie niezapomnianą zabawę jak również niezapomniane emocje. Zabawy zespołowe to najlepsze alternatywa dla gier komputerowych, które są w stanie niekorzystnie wpłynąć na rozwój ludzi, którzy w celu osiągania oczekiwanych wyników zapominają o nauce czy o spotkaniach z rówieśnikami. Zdecydowanie warto wrócić do rzeczywistego świata i przekonać się, że od kilkunastu lat w sferze gier grupowych zaszły imponujące zmiany (szczegóły).