zabawa
Escape room to iluzoryczna gra. Funkcją gracza jest uciekanie z zamkniętego pomieszczenia. Ewentualność taką gracz zdobywa po rozwiązaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Łamigłówki przed komputerem są bardzo wymagające i interesujące, a to zezwoliło na zdobycie wielkiego zainteresowania pośród graczy mających komputery, smartfony, czy tablety. Zabawa stała się naprawdę realna i gracz sprzed ekranu komputera ma możliwość wejść samodzielnie do zagadkowego pomieszczenia i spróbować swoich sił, wypróbować, czy sprosta zadaniu i ucieknie z pokoju przed ustalonym czasem.

Continue reading “wirtualna zabawa – w jaki sposób odnaleźć odpowiednie miejsce?” »

obrazy
Z laptopów i komputerów zaczynają korzystać coraz młodsze dzieci, najczęściej oczywiście do grania w najróżniejsze gry. Niektórzy rodzice będą pozwalać swoim dzieciom w zasadzie na wszystko, inni będą do sprawy podchodzić bardziej rygorystycznie i jednak kontrolują to, czym się zajmują ich pociechy.

Continue reading “Do jakich celów młodzi ludzie używają komputerów, czemu rodzice powinni mieć na tym jakąś kontrolę.” »

ściana
Dla osób, które chcą zagwarantować sobie doskonałą rozrywkę oraz niezapomniane wspomnienia bez wątpienia warto zaproponować grę Escaperoom, która dostępna jest w Gdańsku. Wyzwanie polega na jak najszybszym wydostaniu się z zamkniętego pokoju i jedynie na początku wydaje się dość proste. Gra jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników gier akcji jak również logicznych zagadek i może pochwalić się wielką popularnością.

Continue reading “Escaperoom – gra pełna wyzwań i zapewniająca świetne emocje” »

rodzina
Żyjąc w dobie komputerów mnóstwo osób zapomniało już o grupowych grach, które umożliwiają doskonałą zabawę, jak także skuteczną integrację. Wszyscy miłośnicy rozgrywek komputerowych powinni mieć na uwadze, że rzeczywiste życie toczy się poza cyberprzestrzenią, a twórcy gier systematycznie proponują nam nowe rodzaje zabaw zespołowych, jakie stanowią bardzo dobrą alternatywę, dla tracenia czasu przed monitorem. Dzisiejsze zabawy zespołowe w niczym już nie przypominają monotonnych zabaw, jakie pamiętamy z dzieciństwa a nawet mogą one stać się prawdziwą pasją.

Continue reading “Jak możemy pozbyć się uzależnienia od gier internetowych? Zabawy grupowe gwarantujące świetną rozrywkę i integrację.” »