para na ławce
6 November 2014

Flirt i związki w sieci

Każdy z nas bawił się we flirtowanie. Flirt to rozrywka bez konsekwencji dla sporego grona osób, chociaż dla niektórych niesie pewne konsekwencje. Czasem osoby, które ze sobą flirtują zostają parą na zawsze. Jednak często flirt to tylko gra, która choć niesie wzajemne korzyści to nie prowadzi do wiązania się na lata. Ale, kiedy w codziennym życiu nie udaje nam się znaleźć drugiej połowy, bo albo jesteśmy zbyt nieśmiali lub po prostu bywamy ciągle w biegu, wtedy jesteśmy skazani na drogę internetową.

na randce
Autor: Eleazar
Źródło: http://www.flickr.com
Na przykład, kiedy mieszkamy poza krajem też można mieć kłopot dotyczący bariery językowej. Nikt nie wyciągnie w barze słownika i nie będzie szukał słówek, które odpowiednio przekazałyby to, co chcemy powiedzieć nowo poznanej osobie. Z tego powodu ludzie wybierają flirt uk przez Internet. W obecnych czasach jest o wiele łatwiej odszukać swoją drugą połówkę. Kiedyś trzeba byłoby pisać listy, które i tak mogły nie trafić do adresata, a teraz musimy tylko zalogować się na jednej z wielu platform, które oferują poznanie singli i już możemy poznawać osoby chętne do flirtu.

„Tylko miłość, tylko miłość, bo ja nic mocniejszego nie znam…”

randka
Autor: MaloMalverde
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś wszyscy jesteśmy zabiegani, brakuje nam czasu, w szalonym pędzie staramy się jakoś poukładać nasze życie. Nieważne czy jesteśmy w Polsce, Anglii, czy Holandii – ciągle mamy za dużo zajęć i za niewiele czasu. Dlatego ciężko nam, ot tak, zapoznać się z kimś. Jeśli chodzi o flirt UK to w sytuacji, gdy nie mamy, kiedy umówić się z kimś czy to na imprezę czy nawet na jakąś kolację. Wtedy wybieramy flirt przez Internet. Początkowo może to się wydawać dziwne i nawet odrobinę bardziej onieśmielające niż normalne zagadanie w barze, ale po jakimś czasie okaże się to prostsze.

Musimy tylko stworzyć profil na jakimś portalu randkowym i na pewno znajdzie się osoba, która swymi zainteresowaniami i tym jak wygląda stanie się dla nas obiektem westchnień. Wiadomo, że internetowe flirtowanie z czasem przeniesie się do normalnego świata, bo trzeba upewnić się, czy osoba, za którą podaje się internetowy wybranek jest tym, za kogo się podawał. Wiadomo jak to bywa w Internecie, sporo osób udaje kogoś totalnie innego, dlatego trzeba być ostrożni.