rodzina
12 July 2017

Fantastycznym planem na spotkanie z przyjaciółmi okazuje się być escaperoom Gdańsk

Spotkania z przyjaciółmi nie muszą być monotonne

Jeżeli umawiamy się z przyjaciółmi, do wybrania mamy kilka opcji. Możemy zebrać się u kogoś w domu, albo wyjść na miasto i nawiedzić jeden ze znanych pubów. Mamy możliwość też się umawiać na dłuższą jazdę na rowerze, albo na oglądanie niepoznanych zakątków naszego miasta. Wręcz mamy tu dużo możliwości do wyboru oraz tylko od nas będzie zależeć co weźmiemy i na ile produktywny będzie ten czas przeżyty ze znajomymi, lecz co zrobić jeżeli wszystko co możliwe już przerobiliśmy i marzy nam się, by doświadczyć czegoś odmiennego, nieprawdopodobnego, co na długo zostanie w naszej pamięci?

drzwi
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Co ma szansę nam zaproponować escaperoom Gdańsk?

Jeżeli posiadamy ochotę na jakąś zabawę i równocześnie pragniemy sprawdzić siebie samych, jak również naszych przyjaciół, to należy się dowiedzieć, co ma szansę nam zaoferować escaperoom Gdańsk. Jest to odpowiedni pokój, wzorowany na scenariuszu filmiku, albo jakiejś książce, w którym jesteśmy zamknięci na godzinę i korzystając z różnorakich podpowiedzi, musimy wyszukać klucz, który zezwoli nam na wyjście z niego. Dzięki takiemu wydarzeniu możemy przetestować siebie oraz przyjaciół w trochę nietypowych sytuacjach, sprawdzić jak poradzimy sobie ze stresem i logicznym myśleniem. Poza tym będzie to pomysł na nietypowe spędzenie czasu ze znajomymi, podczas którego, kto wie, być może dowiemy się czegoś nowego o sobie nawzajem? Najistotniejsze będzie tutaj to, aby dobrze się zabawić i poczuć się jak jeden z naszych ulubionych bohaterów – czytaj.

zagadka
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy ma szansę sobie zezwolić na jego odwiedzenie

Należy powiedzieć, że wynajęcie takiego pokoju nie będzie kosztowną zabawą, a ponieważ dzielimy koszty pomiędzy cztery, a czasem nawet sześć osób, to pieniądze, które musimy na to przeznaczyć są wręcz małe. Dlatego także nawiedzenie takiego pokoju robi się znacznie bardziej popularne, gdyż ludzie widzą, że spokojnie mają szansę sobie na to pozwolić (fajne).