ściana
12 July 2017

Escaperoom – gra pełna wyzwań i zapewniająca świetne emocje

Dla osób, które chcą zagwarantować sobie doskonałą rozrywkę oraz niezapomniane wspomnienia bez wątpienia warto zaproponować grę Escaperoom, która dostępna jest w Gdańsku. Wyzwanie polega na jak najszybszym wydostaniu się z zamkniętego pokoju i jedynie na początku wydaje się dość proste. Gra jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników gier akcji jak również logicznych zagadek i może pochwalić się wielką popularnością.

escape room
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Warto pamiętać, iż Escaperoom to wspaniała zabawa tak samo dla grup znajomych, jak i rodzin. W celu uatrakcyjnienia zabawy w trakcie gry spotyka nas wiele ciekawych wyzwań, które mamy za zadanie rozwiązać w czasie nieprzekraczającym 60 min (kliknij po więcej informacji). Wiele osób, które wyraziły przekonanie, iż gra jest ‘łatwizną’ szybko zmieniło swoje podejście. Wszelkie łamigłówki wymagają od uczestników sporego zaangażowania, dzięki czemu gra gwarantuje zarówno doskonałą zabawę, jak i ćwiczenie analitycznego myślenia. Poziom trudności dostosowany jest do osób dorosłych, chociaż dość często na grę decyduje się także młodsza młodzież. Jeśli chodzi o Escaperoom Gdańsk niewątpliwie jest miejscem niezwykle popularnym, które odwiedza mnóstwo miłośników gier. Zabawa zapewnia tylko na rewelacyjne emocje, ale również na sprawną integrację, gdyż może w niej brać udział około 5 osób. Pomieszczenia, w których może odgrywać się akcja gry cechują się różnorodną tematyką, za sprawą czego każda grupa może zdecydować się na takie rozwiązanie, które najbardziej odpowiada jej preferencjom. Aby zapewnić sobie niebanalna rozrywkę wystarczy posłużyć się internetem wpisując ‘Escaperoom Gdańsk’, gdyż to właśnie w sieci możemy sprawnie uzyskać kontakt do rekreacyjnego centrum i wskazówki dojazdu. W celu uatrakcyjnienia zabawy w pomieszczeniach umieszczone zostały także ciekawe akcesoria nawiązujące do danej tematyki, jakie mają pomóc w rozwikłaniu zagadki, albo zupełnie przeciwnie -questrooms.pl.

questroom
Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com
Pragnąc zagwarantować sobie świetną rozrywkę niewątpliwie powinniśmy zdecydować się na Escaperoom. Dzięki pomysłowości twórców gry jesteśmy w stanie cieszyć się wieloma atrakcjami, które pozwalają na niezapomniane wrażenia. Gra może pochwalić się rosnącą popularnością, zarówno wśród miłośników gier akcji oraz logicznych zagadek, jak też osób, które po prostu lubią dobrą zabawę.