escape room
12 July 2017

Escape room w Gdyni – zachwycająca przyjemność dla każdego

Escape room to bardzo modna rozrywka oraz wyborna zabawa dla każdego, która aktualnie cieszy się coraz większym zaintrygowaniem. Jest to jednak dość nowiuteńka forma zabawy, wobec tego wiele ludzi nie wie na czym tak właściwie polega escape room Gdynia.

zombie escape room
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc pokrótce escape room polega na tym, aby odkryć sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to wyłącznie 60 minut. W czasie zabawy rozwiązuje się różne zagadki, które zdołają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Zabawa jest naprawdę fantastyczna, a emocje – wspólnie z upływem czasu – dosięgają zenitu. Tu liczy się sprawność umysłu, pomysłowość oraz oryginalne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi zdołacie wykazać się nietuzinkowością oraz nieszablonowym myśleniem – wszelkie chwyty są dozwolone! Jest to niezmiernie atrakcyjna, współczesna rozrywka, jaka wybornie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – warto się przekonać. Escape room Gdańsk to miejsce dla ludzi pomysłowych, uwielbiających wyborną rozrywkę, zagadki i szyfry. Jeśli nigdy dotychczas nie miałeś szansy, by na własnej skórze przekonać się na czym polega ta świetna zabawa to niewątpliwie powinieneś to nadgonić.

ściana
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, która zdecydowałaby się wziąć udział w Escape Room i była by z tego niezadowolona. Do tego należałoby wiedzieć, że koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest duży, tym bardziej, iż rozkłada się on na grupę kilku jednostek. Warto więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, aby na godzinę przenieść się do absolutnie innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, które mogą Wam pomóc (czy też przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa na pewno będzie kapitalna, emocjonująca i dostarczająca sporo adrenaliny, natomiast czas spędzony w zamkniętym pokoju niewątpliwie zapamiętacie na niesłychanie długo – http://questrooms.pl/informacje/.