randka
8 December 2014

Ciekawe portale spotkaniowe

Miłości i przyjaźni wyszukują w internecie zarówno emeryci, jak i czynni zawodowo młodzi ludzie. W krajowym internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Każdego dnia odwiedzają je miliony Polaków. To niewątpliwie symbol czasu. Coraz to więcej aspektów naszego życia przeniosło się do internetu, traktujemy internet jak konieczne urządzenie i odważnie z niego korzystamy, także do tego, by odnaleźć partnera.

spotkanie
Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
Portal towarzyski znacznie powiększa okazję na znalezienie miłości. Przede wszystkim gromadzą wielką grupę osobników, która posiada ten sam zamiar – odnaleźć miłość. Szukanie partnera spełniającego z góry wskazane wyznaczniki wpisywane w internetową wyszukiwarkę nie zawsze się sprawdza, albowiem serce nie sługa i może goręcej zabić na widok całkiem kogoś innego.

Wyszukiwanie partnera w sieci stało się dzisiaj nie tylko czymś częstym i zwyczajnym, lecz także ze względu na potencjał i obszar wydaje się szybką drogą do osobistego szczęścia.

To, czy znajdziemy życiowego partnera w dużym zakresie jest zależne od nas samych. Od tego, jak się zaprezentujemy, i tego, czego wyczekujemy od drugiej osoby. Nie ma należytego wzoru na to, jak zdobyć serce drugiej osoby, lecz w dobie komputeryzacji, posiadamy łatwy dostęp do portali towarzyskich.

spotkanie
Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

Jeszcze niedawno panowała opinia, że osoba poszukująca bliskiej osoby w sieci nie radzi sobie z kontaktami w świecie realnym. Tymczasem przyczyny korzystania z serwisów są wielorakie, jak choćby brak czasu, czy życzenie poznania kogoś spoza grona własnych przyjaciół. Nieprawdą jest także, że osoby zakładające konta na portalach towarzyskich są ludźmi nieśmiałymi. Życie na stronach, to dla nich bezproblemowa forma kontaktowania się z pozostałymi.

W zawieraniu komitywy na portalach towarzyskich niewątpliwie powinno się zachować baczność. Mężczyźni uwielbiają niekiedy skryć swój stan cywilny, lub wzrost, z kolei panie chętnie zaniżają swoją wagę. Jednakże przecież nie o to idzie, by kogoś bałamucić, lecz trafić na wyśnionego partnera i wspólnie realizować marzenia. Może się okazać, że wymarzona osoba mieszka tuż za narożnikiem.