książka
5 February 2018

Czy powiemy jak wydać ebooka? Sprawdź jakie mamy pomysły

Czy uwielbiamy książki elektroniczne

Jeszcze niedawno chcąc przeczytać jakąś książkę, należało ją kupić, lub pożyczyć z biblioteki. Jeżeli okazywała się być gruba i rzeczywiście masywna, to rezygnowaliśmy z zabierania jej w podróże, nie chcąc dźwigać ten ciężaru.

Teraz rozwój technologii sprawił, że możemy korzystać z ebooków, a więc książek elektronicznych, wgrywanych na małe i lekkie urządzenie. Takie książki są niejednokrotnie niedrogie, a czasami też możemy je uzyskać bezpłatnie, co
książka
Autor: The Orl
Źródło: http://www.flickr.com

powoduje, że możemy czytać dużo więcej książek. Do tego na takim urządzeniu możemy wgrać ich wprost wiele, zatem nawet w długiej podróży, będziemy posiadali świadomość, że nie zabraknie nam niczego do przeczytania i będziemy mogli spędzać czas w ulubiony sposób.

Czy namyślaliśmy się jak wydać ebooka?

Jeśli pragniemy napisać książkę oraz chcemy, by docierała ona do sporej grupy ludzi, to warto się zastanowić nad tym jak wydać ebooka – ebookred.pl.

W sieci jest sporo danych na ten temat, ale także wydawnictwa zajmujące się rozprowadzaniem tych książek chętnie odpowiedzą nam na to zapytanie. Co więcej nierzadko dzieje się tak, że dana książka jest wypuszczana jako tradycyjna i jako ebook, a wydawnictwa samodzielnie się tym trudnią, dzięki czemu obydwie wersje w identycznym czasie mają szansę dotrzeć do rąk zainteresowanych osób – więcej o wydawnictwie. Trzeba się dowiadywać takich rzeczy, gdyż wtenczas bardziej będziemy ich świadomi, jeżeli dotrą w nasze ręce.

Ebooki to interesujące rozwiązanie

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że do ebooków przekonało się coraz więcej jednostek, głównie z tego powodu że samodzielny czytnik będzie niewielki oraz lekki, więc właściwie ciągle można go trzymać przy sobie. To daje nam możliwość wzięcia ze sobą w podróż tak wielu książek ile jedynie chcemy, nie martwiąc się jednocześnie, że zabraknie nam miejsca w torbie, lub że będzie ona nazbyt ciężka.