radio
18 January 2018

Bank głosów pomoże ci zaprowadzić urozmaicenie, tak i na linii telefonicznej, jak również w siedzibie przedsiębiorstwa.

Odpowiednie powitanie w centrali telefonicznej okazuje się naprawdę ważne, ponieważ jest wyrazem kultury wobec kontaktujących się kontrahentów, jak także pomaga przekazywać przeróżne kluczowe wiadomości i wskazówki. Gdy zatem nie chce się, żeby telefonujących witał surowy sygnał telefoniczny, trzeba zaplanować projekt unikalnego powitania. Będzie to z pewnością trafioną inwestycją.Chcesz powitać dzwoniących? Zaplanuj odpowiedni komunikat!

Z wykorzystaniem komunikatu nagranego w centrali telefonicznej możemy przekazać dzwoniącym wiele istotnych wiadomości. Jeżeli telefonują poza godzinami urzędowania zakładu, dowiedzą się, kiedy można zastać na miejscu pracowników. Komunikat nagrany na centrali telefonicznej może również pokierować dzwoniących, z jakim numerem wewnętrznym się kontaktować w celu optymalnego załatwienia swoich spraw. To ogromne ułatwienie i oszczędność czasu, tak samo dla dzwoniących, jak również dla pracowników przedsiębiorstwa. Projekt indywidualnego komunikatu stworzonego dla potrzeb danego przedsiębiorstwa jest pomyślną inwestycją, gdyż podnosi jej rangę oraz powoduje, że lepiej przedstawia się ona w oczach kontrahentów.
sprawdź http://fabrykadzwiekuff.com/bank/
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com

Ale jak zdobyć takie nagranie?

Doskonałą alternatywą dla osób, które pragną stworzyć własne nagranie telefoniczne okazuje się bank głosów. To katalog głosów lektorów o różnym charakterze, zarówno kobiecych jak i męskich. Dzięki temu każdy ma okazję znaleźć zabarwienie oraz tembr głosu, jakie wzbudzą zainteresowanie, jak również wedle niego idealnie będą pasować do wizerunku firmy. Następnie należy dokładnie zastanowić się, jakie przekazy będą istotne dla dzwoniących, żeby nie pominąć ważnych szczegółów.Miłe urozmaicenie

Innym interesującym urozmaiceniem, które można zaprowadzić w swej siedzibie, okazują się jingle radiowe – czytaj więcej na http://fabrykadzwiekuff.com/nasze-produkcje/radio/. Niedługie muzyczne przerywniki można puszczać w sklepach, lokalach gastronomicznych, jak także w biurach przedsiębiorstw. Jingle mogą zapowiadać emisję spotów reklamowych albo komunikatów z ważnymi informacjami. W internecie można znaleźć bogaty wybór dostępnych już utworów, lub polecić skomponowanie swojej muzyki.